22 12 2011

Zor..

   

 

Senden şu günlerdeki halinden biraz bahsetmeli belkide.Kendini okumalısın biraz,kararsızlığını,kararsızlığının verdiği gerginliğini..

 

 

Sonra tüm bu soru işaretlerinin arasında herkes sana bişeyler söylerken benim sana tek kelime edemememi okumalısın,yüzüne tek kelime edemeyip mesaj attığım için içimde ki huzursuzluğu okumalısın..

 

 

Senin herkese dertlenirken bana tek kelime etmememin beni düşürdüğü ''ümitsizliği'' okumalısın..

 

 

Sen yeni bir yola girerken benim ilk kez gerçekten vazgeçmenin eşiğine geldiğimi okumalısın,hemde sana kızmadan yalnızca umudumun tükenmesine rakam kaldığını hissettiğimden ardıma dönmeme az kaldığını düşündüğümü okumalısın..

 

 

Senin hayallerine ulaşmak için yeni bir hayata başlamaya çalışma çaban..Sayısalı tekedip eşit ağırlığa geçme çırpınışların..Bu günlerdeki ellerimi göklere kaldırdığımda duamdaki ilk gündemim,ilk gündemimiz..Çok sevindim önce,hayallerine koşar adım gitmene,istediğin yere geçecek olmana o kadar sevindim ki,te ki yüzünde ki hüznü görene kadar..

 

 

Gözlerinde ki hüzün,gözlerinki hüzne rağmen sana koşamamak,gelipte yanışbaşına tek kelime edememek..Hüznün sebebini tam olarak bilememek,soramamak..Soramayıpta tek tebessümünü görebilmek için saçmalayıp durmak..Ahh!..Sen ne yaptın bana,ne yaptın...

 

 

 

Mevla sevginle beraber ne düşürdü içime böyle,ne beni ''sen'' kesiverdi..Ne her senden dönmek istediğimde beni kolumdan tutup aynı yere geri getirdi..Ne seni benim imtihanım yapıverdi..Senden kaçış,senden gidiş,senden vazgeçiş yok mu?Her duvar gibi duruşuna çarpan gönlüm akıllanmayacak mı!..

 

 

 

Seni ideal derdi sarmışken beni de bir sen derdi sardı yine..Senden ümidi kessem mi,senden geçsem mi sorusu sardı beynimi.Yalnızca ideallerine gölge düşürmemek için,sessizce çekilip gitme düşüncesi çıktı birden bire..Ama yapamam sanki,bilmiyorum bilmiyorum...

 

 

 

biliyorum yalnızca sana deli gibi kızsam da,seni deli gibi takdir edip sana deli gibi saygı duyup seni deli gibi seviyorum..Seni delirme pahasına seviyorum,seninle beynime gelen uğultuları bile seviyorum..

 

 

 

Dua edelim seninde benimde hakkımda hayırlısı olsun,ikimizinde yolu açık olsun,O isterse ikimizin yolu ''bizim yolumuz'' olsun..

 

 

0
0
0
Yorum Yaz